• Dolar
  28.944
 • Euro
  31.330
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.882
KIRIKKALE
12°

Ahmet Önal Kırıkkale'de Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Ahmet Önal, Kırıkkale’nin en yoğun caddesi olan Zafer Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Kırıkkale’nin en yoğun caddesi olan Zafer Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP’li Önal, burada vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

 

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerde Önal, ekonomik kriz, işsizlik, yoksulluk ve hayat pahalılığı gibi sorunların vatandaşların gündeminde olduğunu belirterek; “20 yılın sonunda bir değişim zamanı geldi. Bizim milletimiz kadim bir millet, her şeyin en iyisine layık. O yüzden ben gelecek güzel günlerin olacağını düşünüyorum. Türkiye değişime hazırlanıyor, Kırıkkale değişime hazırlanıyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yüksek faturalar esnafın belini büküyor

İlginizi Çekebilir

Ahmet Önal Kırıkkale'de Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İlginizi Çekebilir

Irmak Köyü okullarını geri istiyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

75985

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-