• Dolar
  19.014
 • Euro
  20.400
 • Ç.Altın
  2.001
 • Altın
  1.210
KIRIKKALE
14°
00:40

Yatsı'ya Kalan Süre

AKDOĞAN BAŞVURU YAPIYOR

Daha önce İyi Partiden aday adayı olacağını duyuran Eski Kırıkkale Belediye Başkanı Cemalettin Akdoğan, Pazar günü parti binasında başvurusunu yapacak.


KIRIKKALE’Yİ BARIŞTIRACAĞIZ

Anavatan Partisi İl Başkanlığı, Kırıkkale Belediye Başkanlığı ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapan, Kırıkkale’nin duayen siyasetçilerinden Cemalettin Akdoğan, Pazar günü saat 14.30’da İYİ Parti İl Başkanlığı binasında aday adaylığı için başvuru yapacak. Önceki günlerde basın toplantısı yaparak aday adayı olacağını ilan eden Akdoğan, Pazar günü parti binasında aday adaylığı için resmi başvurusunu gerçekleştirecek. Aday adaylığını ilan ettikten sonra sahaya inen ve bir takım çalışmalar yürüten Akdoğan, şehirde ve İYİ Parti seçmeninde büyük bir heyecana sebep olmuştu. Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında toplumsal barış mesajı veren ve Kırıkkale’yi barıştıracağız, istişare kültürünü yeniden inşa edeceğiz, kutuplaşmaya son vereceğiz vurgusu yapan Akdoğan, Parti binasında yapacağı başvuru törenine tüm hemşerilerini davet etti.

ÜLKEYİ YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ

Açıklamalarda bulunan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Cemalettin Akdoğan, “Sevgili hemşerilerim, ülke olarak geldiğimiz nokta değişimi mecbur kılmaktadır. Gençlerin, kadınların, işçilerin, çiftçilerin kısaca toplumun her kesiminin devletine güven duymadığı, geleceğe dair umutla bakamadığı düzen değişime mecburdur. Bu mecburiyet halkımızın da değişim isteğini artırmaktadır. Özellikle gençlerimiz geleceğe dair aşırı karamsar bir tutum izlemektedirler. Bu karamsarlık benim siyaset motivasyonumu artırmış, yüce devletimize ve güzel Kırıkkale’mize hizmet etme isteğimi perçinlemiştir. Tarım politikası olmayan, ekonomisi inatla yönetilen, adalet ve hukuk düzeni sarsılan özellikle her bir tarafı aşırı kutuplaştırılan bir ülkeyi yeniden inşa etmek için milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Türkiye Cumhuriyeti’nin 2. Yüzyılında gençlerin geleceğe umutla bakacağı, halkının devletine sonsuz güven duyacağı bir Türkiye oluşturmak için yola çıkmış bulunuyoruz.” Dedi.

TÜM HALKIMIZI DAVET EDİYORUM

Açıklamalarının devamında vatandaşları Aday Adaylığı başvuru törenine davet eden Akdoğan “Bu yolda partimizi ve şahsımı hemşerimizin yalnız bırakmayacağından hiç şüphe duymuyorum. Çünkü biz bu yola çıkarken kişisel menfaatler için değil ülkemizin ve şehrimizin geleceği için daha yaşanabilir, daha güvenli bir Türkiye oluşturmak için çıkıyoruz. Pazar günü saat 14.30’da hemşerilerimizle birlikte, ülkemizi aydınlatacak güneşin doğduğu yere İYİ Parti İl Binamızda aday adaylığı başvurumuzu yapacağız. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar, saygı, sevgi ve hürmetle selamlarım” dedi. 

İlginizi Çekebilir

CEMALETTİN AKDOĞAN 10 BİN 1 İLE BAŞLAR

Haber Yorumları

Yorum Yaz

70958

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-