• Dolar
  18.504
 • Euro
  18.143
 • Ç.Altın
  1.588
 • Altın
  988.000
KIRIKKALE
32°
00:20

Öğleye kalan Süre

Bakanlık ve TSK MKE’den çok şey bekliyor

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere,  MKE’nin son iki yılda  elde ettiği başarıya dikkat çekti, “Bakanlık ve Türk Silahlı Kuvvetleri olarak MKE AŞ'den çok şey bekliyoruz” dedi.


MKE tarafından personelin kaynaşması ve şirket aidiyetinin artırılması amacıyla Spor Festivali düzenlendi.

MKE genel müdürlüğü ve fabrikalarında çalışanları oluşturduğu farklı dallarda yarışmaların, konserlerin düzenlendiği festivale Mİlli Savunma Bakan Yardımcısı aynı zamanda MKE AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Dere de katıldı.

Dere, burada yaptığı konuşmada, MKE AŞ'nin Ankara, Kırıkkale ve Çankırı’daki fabrikalarının tümünde başarılı işler yaptığını vurguladı 

başarıların devamının geleceğini belirten Dere, "Bunun devamı da bu huzur ortamına bağlı. Milli Savunma Bakanlığı ve ordumuz olarak MKE AŞ'den çok şey bekliyoruz. MKE AŞ 1453'e dayanan tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak devam edecek. Son 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. Bundan sonra uluslararası alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah el ele hep birlikte daha nice büyük başarılara diyorum." diye konuştu.

MKE Genel Müdürü Yasin Akdere de, Şirketin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu daha da ileriye götürebilmek için daha büyük işlere imza atmaya devam edeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından Bakan Yardımcısı Dere, çalışanları arasında düzenlenen futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi müsabakalarında birinci olan takım ve personele ödüllerini takdim etti.

Etkinlikte, sanatçı Demet Akalın da konser verdi.

 

İlginizi Çekebilir

Öztürk’ten MKE işçisine zam müjdesi

İlginizi Çekebilir

Bakanlık ve TSK MKE’den çok şey bekliyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

22295

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-