• Dolar
  28.922
 • Euro
  31.341
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.887
KIRIKKALE
12°

Başkan koltuğuna Ayşe Beren oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, makamını Tınaz İlk Okulu 4. Sınıf Öğrencileri Ayşe Beren Akdağ ve Mehmet Miraç Ağıllı’ya bıraktı.


KÜTÜPHANE SAYILARINI ARTIRALIM

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Tınaz İlkokulu Öğretmen ve Öğrencileri Kırıkkale Belediye Bakanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Başkan Mehmet Saygılı,  koltuğunu 4. Sınıf öğrencileri Ayşe Beren Akdağ ve Mehmet Miraç Ağıllı’ya bıraktı. Başkan Saygılı, yarınların, çocukların ileriki yıllarda bu makamların gerçek sahipleri olacaklarını söyleyerek, makamını Ayşe Beren ve Mehmet Miraç’a bıraktı. Makam koltuğuna oturan yeni başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Yeni başkan Ayşe Beren, parklarda bulunan cep kütüphanelerinin sayılarını ve içeriklerinin artırılması yönünde talimat verdi. Başkan Ayşe Beren, Veteriner Müdürü Nihal Kanat’tan sokak hayvanlarına yönelik yapılan çalışmalar hakkında da ayrıca bilgi alıp, sokak hayvanlarının rehabilite çalışmalarının devamını istedi. 

 

KIRIKKALE’DE GÖREV YAPAN TÜM ÖĞRETMENLERİ KUTLADI

Günün anlam ve önemine dair duygularını paylaşan Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “23 Nisan bizim tarihimizde tarihi yere sahip bir gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Anadolu işgal altındayken bile millet iradesini ön plana çıkararak TBMM’yi açmıştır. Ve bu güzel günüde çocuklarımıza bayram olarak hediye etmiştir.  Yarınımızın teminatı, gelecekte bu koltukların sahipleri olan çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak için bizlerde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ziyaretimizde bulunan Tınaz İlk okulunun kıymetli öğretmenleri ve ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerimize de eğitim öğretime verdikleri katkılardan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkanı Saygılı makamında kendilerini ziyaret eden öğrencilere ve öğretmenlere de temsili hediye taktim etti.

İlginizi Çekebilir

Cadde, sokak ve parklar dezenfekte ediliyor

İlginizi Çekebilir

Etiler Köprülü Kavşağı tüm hızıyla devam ediyor

İlginizi Çekebilir

İtfaiye 2021’da 2 bin 771 olaya müdahale etti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

37850

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-