• Dolar
  18.833
 • Euro
  20.370
 • Ç.Altın
  1.827
 • Altın
  1.136
KIRIKKALE
03:36

Öğleye kalan Süre

Başkan Saygılı, Çocuklularınızla Kitap Okumaya Davet Ediyorum

Kütüphaneler haftası dolayısıyla Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Büyük Şehir Parkında düzenlenen etkinliğe katıldı.  Etkinliğin ardından konuşma yapan Başkan Saygılı, “ Başkan Saygılı Çocuklularınızla kitap okumaya davet ediyorum” dedi.


SIFIR ATIK PROJESİNE DESTEK

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kütüphaneler haftası dolayısıyla Büyük Şehir Parkında bulunan kütüphanede düzenlenen etkinliğe katıldı.  Anasınıfı öğrencilerinin katıldığı etkinlikte Belediye Başkanı Mehmet Saygılı çocuklar ile birlikte boyama yaptı. Boyamanın ardından çocuklara sıfır atık projesi kapsamında yapılan kumbaraları hediye etti.

ÇOCUKLARIMIZA KİTAP ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMALIYIZ

Düzenlenen etkinliğini ardından çocuklar ile hatıra fotoğrafı çekinen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, burada yaptığı açıklamada, “29 Mart 4 Nisan Kütüphaneler haftası kapmasında belediye olarak çocuklarımıza kütüphane alışkanlığı kazandırma için etkinlik düzenledik. Çocuklarımız ile birlikte kütüphanemizi ziyaret ederek boyama yaptık.  Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için belediye olarak çalışmalar yapıyoruz. Burada çocuklarımıza sıfır atıktan yapılan kumbaralar hediye ettik.” İfadelerini kulandı.

TEŞEKKÜRLER

Etkinliğe katılan öğretmen ve veliler Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çekindiler.

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı’dan çat kapı ziyaretler

İlginizi Çekebilir

Otomobilde mahsur kalan bebeği itfaiye kurtardı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesi’nden okullara bin litre dezenfektan

Haber Yorumları

Yorum Yaz

49217

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-