• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Başkan Saygılı’dan çat kapı ziyaretler

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı,  'çat kapı' ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Saygılı ev ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm için talimatlar veriyor.


ÇÖZÜM İÇİN TALİMATLAR VERİYOR

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı,  Kırıkkaleli vatandaşların evlerine konuk olarak sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Başkan Saygılı, evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor. Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgileniyor.

BİZ HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZ İLE İÇ İÇEYİZ

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Saygılı, çat kapı ziyaretlerine devam ettiğini belirtti. Başkan Saygılı, "Çat kapı ziyaretlerimiz her zaman devam ediyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek çözüm buluyoruz.  Her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz esnaf ziyaretlerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın evlerine de konuk olarak sorunları dinliyor.  Vatandaşlarımızın talepleri ile ilgileniyoruz. Biz her zaman vatandaşlarımız ile iç içeyiz” diye konuştu.

TEŞEKKÜRLER BAŞKAN SAYGILI

Evlerinde Başkan Saygılı'yı konuk eden vatandaşlar ise her zaman desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.

İlginizi Çekebilir

Saygılı’dan yeni yıl mesajı

İlginizi Çekebilir

Su tüketimi yüzde 150 arttı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale Belediyesinden açık hava sineması

Haber Yorumları

Yorum Yaz

82701

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-