• Dolar
  20.883
 • Euro
  22.586
 • Ç.Altın
  2.226
 • Altın
  1.329
KIRIKKALE
26°
01:53

İkindi'ye Kalan Süre

Belgin Accessories’te 5. yıla özel indirim ve fırsatlar

Kırıkkale’de aksesuar ve bijuteri sektörünün önde gelen firması olan Belgin Accessories 5’inci yaşına özel indirim ve fırsat kampanyası düzenledi.


5 YAŞINDA

Yenidoğan Mahallesi Zafer Caddesi Ercan Yıldız Sokak (Akçay Kolanyaları) karşısında faaliyet gösteren Belgin Accessories 5 yaşında. Faaliyete girdiği günden itibaren özellikle bayanların taktirini toplayan Belgin Accessories, her yıl olduğu gibi bu yılda kuruluş yıldönümüne özel indirim fırsat kampanyası düzenledi.

YÜZDE 50 İNDİRİM

Özellikle Bayanların uğrak noktası olan Belgin Accessories, 5. Yaşına özel indirim ve fırsatları ile Kırıkkalelilere hizmet etmeye devam ediyor. 5. Yılına özel indirim ve fırsatlardan bahseden Belgin Accessories İşletme Sahibi Belgin Durmuşoğlu, “21-31 Aralık tarihleri arasında 5. Yıla özel ikinci ürünlerde yüzde 50 indirim fırsatlarımız var. Ayrıca yine 21-31 Aralık tarihleri arasında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan 5 kişiye 50 TL hediye çeki vereceğiz” diye konuştu.

HEDİYE ÇEKİ

200 TL ve üzeri alışveriş yapan 5 şanslı kişinin nasıl belirleneceğini de anlatan Belgin Accessories İşletme Sahibi Belgin Durmuşoğlu, “200 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimizin isimlerini kâğıtlara yazarak şeffaf cam fanusa koyacağız. Fırsat tarihimizden sonra yılbaşı günü Belgin Accessories işletmemizin @belginaccessories instagram sayfamızda canlı yayın ile belirleyeceğiz” dedi.

ÖRNEK BAYAN GİRİŞİMCİ

Takı, aksesuar ve bijuteri sektöründe renkli hizmet sunarak, iş hayatına atılacak bayanlara da örnek olan Belgin Accessories İşletme Sahibi Belgin Durmuşoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırıkkale Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenen girişimcilik derslerinde Kırıkkale’de örnek bayan girişimci olarak gösterilmişti.

ÜRÜNLER ÜNLÜ İSİMLERİN ÜZERLERİNDE

Durmuşoğlu, “Sosyal medya hesaplarından ve derslerde anlatılanlarla başarımı görmek isteyenler benimle tanışmaya geliyor.  Ürün tanıtımı olarak sponsorluğunu üstlendiğim ünlü stilistlerin benim için özel fotoğraf çekimleri yapıp sayfalarında tanıtım yapmaları ve bunun üzerine yine Türkiye’nin dört bir yanından sosyal medyadan takip kazanmak benim için başarının bir basamağındandır. İnşallah daha güzel çalışmalara imza atacağız” şeklinde konuştu.

HER KESİME HİTAP EDİYOR

Kaliteli ürünleri indirimli fiyatlarla her kesime hitap edecek şekilde olduğuna vurgu yapan Durmuşoğlu, “Geride bıraktığım bu 4 yıllık zamanda şubeleşme adına Ankara’dan, Eskişehir’den, Konya’dan ve bazı bölgelerden çeşitli teklifler geliyor. Benim hedefim ilk önce Kırıkkale için daha üst seviyelerde hizmet sunmaktır. Eğer ikinci şube açarsam yine Kırıkkale’de halkımızın hizmetine sunarım” dedi.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96138

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-