• Dolar
  18.644
 • Euro
  19.472
 • Ç.Altın
  1.713
 • Altın
  1.065
KIRIKKALE
17°
01:50

Öğleye kalan Süre

En iyi narkotik polisi; ANNE

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, Kadın Girişimciler Kurulu ve Narkotik Şube Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen ‘Çocuklarda Madde Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır ve Kadına Yönelik Şiddet’ konulu eğitim seminerinde katılımcılara kapsamlı bilgiler verildi.


Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında TOBB Kırıkkale İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü işbirliği ile ‘Çocuklarda Madde Bağımlılığı Nasıl Anlaşılır ve Kadına Yönelik Şiddet’ konularında bir eğitim semineri düzenlendi. Yeşilay Derneği Bağımlılıkla Mücadele Merkezi ve Narkotik Şube Müdürlüğünde görevli uzmanlarca verilen seminerde şiddetin tanımı, nedenleri, şiddete maruz kalanların yapması gerekenler, uyuşturucu maddelerin tanımı, madde bağımlılığı, uyuşturucuya başlama nedenleri, bağımlılık döngüsü ve narkotik suçlarla mücadelenin önemi konularında kapsamlı anlatımlar yapıldı. Emniyet Müdürlüğü’nün “En İyi Narkotik Polisi; Anne” sloganı doğrultusunda bayanların yüksek katılımıyla gerçekleşen eğitimde bir konuşma yapan TOBB Kırıkkale İl Kadın Girişimciler kurulu Başkanı Suna Arpaçay Özer, günümüzde toplumumuzun çözüme kavuşturulması gereken en büyük sorunlarından olan Madde Bağımlılığı ve Kadına Yönelik Şiddet konularında bireylerin bilinçlenmesini şart olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

Oda-Borsa müşterek toplantısı yapıldı

İlginizi Çekebilir

Başkanlar Kırıkkale’yi konuştu

İlginizi Çekebilir

En iyi narkotik polisi; ANNE

Haber Yorumları

Yorum Yaz

94851

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-