• Dolar
  28.916
 • Euro
  31.331
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.884
KIRIKKALE
12°

Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliği toplandı

Belediyeler Birliği Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliğinin Olağan toplantıları, Birlik Başkanvekili Mutlu Erol Bakır Başkanlığında gerçekleştirildi.


Toplantıda yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan 2024 Mali yılı bütçesinin plan bütçe komisyonuna havalesi, Birliğe üye olmayan belediye veya kuruluşlardan 2024 yılı 1 Ton evsel atık depolama belirlenmesi amacı ile plan bütçe komisyonuna havalesi, 2024 yılı mali yatırım planı ve çalışma programının plan Bütçe komsiyonuna havalesi Görüşülerek Oylandı .

 

Yeşil Vadi Su Birliği Olağan Toplantısıda birlik üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Yeşil Vadi Su Birliği Başkanvekili Hafize Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri arasında yer alan 2024 yılı mali yılı hazırlık Bütçe görüşülmesi, 2024 yılı mali yılı çalışma programının görüşülmesi görüşülerek oylandı.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’ye Yeni Mezarlık

İlginizi Çekebilir

Mahalle Konaklarında Ahşap Boyama Kursu

İlginizi Çekebilir

Başkan koltuğuna Ayşe Beren oturdu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96836

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-