• Dolar
  18.504
 • Euro
  18.143
 • Ç.Altın
  1.588
 • Altın
  988.000
KIRIKKALE
32°
02:18

Öğleye kalan Süre

Keskin’e sosyal hizmet merkezi açılıyor

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Keskin ilçesine Sosyal Hizmet Merkezi açılacağını açıkladı.


Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yılsonuna kadar açılması planlanan 6 Sosyal Hizmet Merkezi’nden birinin Keskin ilçesinde açılıyor. Sosyal Hizmet Merkezi açılacağı müjdesini veren Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, ‘Keskin Sosyal Hizmet Merkezi’nin Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca SHM Planlanmasına dahil edildiğini söyledi. Devletin en önemli ilkelerinden birisinin de sosyal devlet ilkesi olduğunu belirten Vali Tekbıyıkoğlu, “En kısa sürede açılışını yapacağımız Sosyal Hizmet Merkezimiz, Keskin Belediyesince 25 yıl süre ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne tahsis edilen tarihi konakta hizmet verecektir. Merkezden Keskin, Çelebi ve Karakeçili ilçelerimizde sosyal desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımız yararlanacak” dedi

SHM’lerde ihtiyaç sahiplerine yönelik sosyal hizmet müdahalesi, takibi ve yönlendirme yapılmasının yanı sıra kadınlara, gençlere, çocuklara, engellilere, yaşlılara, şehit yakınlarına ve gazilere yönelik birçok destek sunulacağını da belirten Vali Tekbıyıkoğlu, SHM’lerde, aile ve topluma yönelik koruyucu, önleyici destekler başta olmak üzere rehberlik ve danışmanlık hizmeti gibi destekler verileceğini ifade etti.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de yoğun sis, görüş mesafesi 10 metreye düştü

İlginizi Çekebilir

Şehit Sözleşmeli Er Otal, Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı

İlginizi Çekebilir

Öğrenci servisi ile kamyon çarpıştı 7 öğrenci yaralandı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

81714

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-