• Dolar
  28.944
 • Euro
  31.330
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.882
KIRIKKALE
12°

Kırıkkale B.A’dan birlik ve beraberlik çağrısı

Kırıkkale Büyük Anadoluspor, yaptığı yazılı açıklamada birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Yapılan açıklamada; “Gelin hep beraber bu yolda destek verelim ve birlikte başaralım. Başka Kırıkkale yok. Zafer İnananlarındır” denildi.


Kırıkkale Büyük Anadoluspoor’ dan yapılan yazılı açıklamada; “Sezon başı mevcut imkanlar dahilinde kurulan takımımız, şampiyonluk gayesinden uzak kurulduğu eleştirilerine maruz kalırken tüm şehir olarak sağladığımız birliktelik ile başarılı sonuçlar alarak ilk yarıyı play-off iddiası içerisinde tamamlamıştır. Geçtiğimiz hafta sonu kendi sahamızda oynadığımız İçel İdman Yurdu müsabakasında puan üstünlüğü bulunan rakibine karşı pozisyon vermeden ve pozisyonlar üreterek müsabakayı tamamlayan ekibimiz gol haricinde iyi bir müsabaka çıkarmıştır”

HAKARET İÇERİKLİ ELEŞTİRİLEZ ÜZDÜ

“Oyundan sakatlanarak çıkan sporcumuza yapılmış olan hakaret içerikli eleştiri hepimizi üzmüş ve sahiplenme duygusu ile göstermiş olduğumuz karşı tepki ile istenmeyen olaylar yaşanmıştır. Futbol göreceli bir oyundur. Herkesin futbol anlayışı farklı ve futbolcudan beklentileri farklı olacaktır. Hepimizin amacı takımımızın başarısından öteye gitmemelidir. Bu takım hepimizin takımıdır ve hepimizin gayesi takımımızı üst liglere taşımaktır”

PLAYOFF HEDEFİNE DEVAM EDİLİYOR

“Bu amaçla imkanlarımız doğrultusunda mücadelemizi kararlılıkla sürdürmekteyiz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz sezon nasıl kümede kalmak adına birlikte yürüyerek başarmış isek yine aynı şekilde başarabiliriz. Sezon başında ilk 5 maçta aldığımız 6 puan ile 13.sırada iken hepimizde var olan sevgi ve saygımızla birlikte inşa ettiğimiz güven ve inancı ekleyerek PlayOff grubunda olmayı başardık. Halen oynanmakta olan ligin 2.yarısında ilk 5 maçta 5 puan almış ve PlayOff iddiasından kopmadan yoluna devam etmekte ve hedefimizden sapmadan yürümekteyiz”

HER TAKIM HER TAKIMI YENEBİLİR

“Ligin bitimine 12 haftalık bir süreç ve kazanılabilecek 36 puan var. Bizler kendi gücümüzün farkındayız. Bir arada tek yürek olduğumuz sürece aşamayacağımız engel olmayacaktır. Futbol anlayışı farklılıklarımızın sevgi ve saygı çerçevesinde yapılmasını belirtirken eleştirilerimizi de bu yönde yaparak şampiyonluk yolundaki futbolcularımıza ve camiamıza sahip çıkmalıyız. Ligimizde görüldüğü üzere güçlü güçsüz farkı olmaksızın her takım her takımı yenebilmekte ve puan sıralamaları değişebilmektedir”

“Takımımız her takımı yenebilecek teknik kadro ve futbolcuya sahiptir. Ancak başarının yalnızca futbolcu, teknik kadro ve yönetim kurulu ile değil hep birlikte aynı amaçla olacağı aşikardır. Bizler bu şehrin ve takımımızın gönül verenleri olarak hedeflerimizi unutmadan bu bilinçle devam edeceğiz.

Kalan müsabakalarda takımımıza pozitif destek olarak daha güçlü bir şekilde yolumuza devam etmeliyiz. Gelin hep beraber bu yolda destek verelim ve birlikte başaralım. Başka Kırıkkale yok. Zafer İnananlarındır” denildi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale B.A.’ya seyircisiz oynama cezası

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale B.A. hazırlık kampına başladı

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale B.A. kupaya veda etti

Haber Yorumları

Yorum Yaz

12708

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-