• Dolar
  28.916
 • Euro
  31.331
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.884
KIRIKKALE
12°

Kırıkkale B.A.’ya seyircisiz oynama cezası

Kırıkkale Büyük Anadolu Spor ile Ağrı 1970 Spor TFF 3. Lig 3. Grup’ta oynan karşılaşmada yaşanan olaylar nedeniyle TFF disiplin kurulu kararlarını açıkladı.


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu 16 Aralık 2021 tarih ve 29 sayılı toplantısında almış olduğu kararlarda, “Kırıkkale Büyük Anadolu Spor Kulübünün, 12.12.2021 tarihinde oynanan KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR-AĞRI 1970 SPOR TFF 3. Lig 3. Grup müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Kırıkkale Büyük Anadolu Spor Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına” denildi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale B.A’dan birlik ve beraberlik çağrısı

İlginizi Çekebilir

90+13'te 3 puan aldık

İlginizi Çekebilir

90+8'de 3 puanı kaçırdık

Haber Yorumları

Yorum Yaz

19436

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-