• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Kırıkkale polisinden kan bağışı

​​​​​​​Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177’nci yıl dönümü nedeniyle kan bağışında bulundu.


İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümü ve yaklaşan Polis Haftası kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi. Türk Kızılay Kırıkkale Şube Başkanlığı ile birlikte düzenlenen etkinlikte, Cumhuriyet Meydanında şube müdürleri ile çok sayıda polis, kan bağışında bulundu. Kan bağışında bulunan Komiser Yardımcısı Oğuzhan Macit, “Pandemi dolayısıyla kan bağışları azaldı. Bizde bunu bilerek düzenli olarak kan bağışında bulunuyoruz. Polis teşkilatımız kan bağışı etkinliği düzenledi. Buna binaen gelip kan bağışında bulunduk” dedi. Polis Memuru Ömer Aslan ise, “Özellikle bu pandemi sürecinde kan bağışları çok azaldı. Kana şiddetli derecede ihtiyaç olduğundan dolayı bizde bu hayra vesile olmak için kan bağışında bulunduk. Polis haftası vesilesiyle bizde polis teşkilatı olarak gönüllü olup kan bağışında bulunduk” dedi. Bağış kampanyası çerçevesinde vatandaşlarda kan bağışında bulundu.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

81643

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-