• Dolar
  18.082
 • Euro
  18.263
 • Ç.Altın
  1.641
 • Altın
  1.020
KIRIKKALE
33°
07:35

Öğleye kalan Süre

Kırıkkale'de 'Gürültüsüz Bir Kırıkkale İstiyorum' kampanyası başlatıldı

KIRIKKALE'de, trafikte ki gürültü kirliliğini önlemek amacıyla 'Gürültüsüz Bir Kırıkkale İstiyorum' kampanyası başlatıldı.


Kırıkkale Valiliği koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğünce trafikte ki gürültü kirliliğini önlemek amacıyla 'Gürültüsüz Bir Kırıkkale İstiyorum' kampanyası başlatıldı. Valilik konferans salonunda gerçekleştirilen kampanya tanıtım programına, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Albay Barış Cücen ile davetliler katıldı. 
Vali Bülent Tekbıyıkoğlu,  projenin öneminden bahsederek, "Sessiz anlaşabilen insanlar ve sessiz hitap eden insanlar toplum içerisinde daha fazla kabul görüyor. Burada sivil toplum kuruluşlarımızın, odalarımızın değerli temsilcileri var. Sizlere büyük görevler düşüyor. Bu işi ticari faaliyet olarak yapan arkadaşlarımızın da bu sorumluluğu alması lazım. Arkadaşlarımız çeşitli faaliyetler ve kampanyalarla bu işi yürütüyor. Özellikle empati yapmamız lazım. İnsanlar hassas olabiliyor. Bu kampanyaya sahip çıkacağınızı düşünüyor ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi. ​Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdür Vekili İsa Sögüt de kampanya hakkında bilgi verdi. Öte yandan, kampanyanın 7 Ocak 2022 tarihinde Cumhuriyet Meydanı'nda başlayacağı belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de 'Gürültüsüz Bir Kırıkkale İstiyorum' kampanyası başlatıldı

İlginizi Çekebilir

Gürültü kirliliğine birlikte engel olalım

Haber Yorumları

Yorum Yaz

14574

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-