• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Meclis üyeleri sel bölgesinde

Kırıkkale’nin Keskin ilçesi ve merkeze bağlı Aşağımahmutlar mahallesinde sağanak nedeniyle sel meydana geldi. İl Genel Meclisi selden etkilenen bölgelere giderek incelemede bulundu.


BÖLGEYİ GEZDİLER

Kırıkkale’nin Keskin ilçesi ve merkeze bağlı Aşağımahmutlar mahallesinde sağanak nedeniyle sel meydana geldi. Sel nedeniyle yollarda büyük hasarlar meydana gelirken, 20 küçükbaş hayvan telef oldu. Sel yaşanan bölgelerde yaşanan felaket sonrası İl Genel Meclis Başkanı Harun Oğuz ve İl Genel Meclis üyeleri felaket yaşanan bölgelere gitti. Sel yaşanan bölgelerde inceleme yapan Genel Meclis Başkanı Harun Oğuz ”Görünen tablo gerçekten yürek yakıyor. Yolların neredeyse yürünecek hali kalmamış. Vatandaşın büyük emek vererek ekim yaptıkları arazileri sel vurmuş. İl Genel Meclisi olarak ilgili birimlerin hazırladıkları raporlar doğrultusunda gerekenlerin yapılması için hassasiyet göstereceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de sel! 20 küçükbaş öldü

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de sağanak hayatı olumsuz etkiledi

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale'de sağanak sele neden oldu; köy yolu ulaşıma kapandı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

41687

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-