• Dolar
  28.919
 • Euro
  31.308
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.881
KIRIKKALE
12°

MHP Milletvekili Öztürk, "Kadınlar bizim için anadır, yardır, yarendir"

Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi. 


MHP Kırıkkale İl Başkanlığı 8 MArt Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Kültür Merkezinde etkinlik düzenledi. Etkinliğe Geceye MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, MHP İl Başkanı Murat Abalı, MHP KAdın Kolları Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, belediye başkanları, partililer ve çok sayıda kadın katıldı. 

Düzenlenen gecede konuşma yapan MHP Kadın Kolları Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, Milliyetçi Hareket Partisi'nin kadınlarla daha güçlü olduğunu belirtti. MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ise konuşmasında, "Türk kadınının ve dünya kadınının en büyük sıkıntısı günümüzde kadına karşı şiddetin yoğun bir şekilde yaşamasıdır. Biz Miliyetçi Hareket Partisi olarak ve bende milletvekili oalrak kadına karşı şiddete karşı TBMM'ye 2 tane kanun teklifi verdim. Bu kanun teklifimiz aradan geçen 2 yıllık süreçte olgunlaştı ve dün Adalet Bakanımız Bekir Bozdağ ile adalet komisyonu üyelerimizle yaptığımız toplantı sonucu bugün kanun teklifi şemasına gelmiştir. İnşallah TBMM'de, Cumhur İttifakı oalrak kadına karşı şiddetin önlenmesi adına önümüzdeki günlerde kadına karşı şiddetin cezasının artması için kanun teklifini meclisten geçireceğiz. Bunun müjdesini de sizlerin huzurunda kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. bizim için kadın anadır, yardır, yarendir, devlettir. Bazen bir duruşuyla cesurdur, komutandır" dedi. Konuşmaların ardından Kadir Kipmen'in söylediği şiirlerle ve orkestra eşliğinde çalan müziklerle eğlendiler. 

İlginizi Çekebilir

Özgür Hoca İstişare Toplantısına Katıldı

İlginizi Çekebilir

Hacılar Kasabası Öztürk’ün yanında

İlginizi Çekebilir

Kadınlarımız Toplumun Mimarlarıdır

Haber Yorumları

Yorum Yaz

25535

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-