• Dolar
  18.644
 • Euro
  19.645
 • Ç.Altın
  1.729
 • Altın
  1.075
KIRIKKALE
15°
01:38

Öğleye kalan Süre

MHP’de görev dağılımı yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Av Murat Abalı, yönetiminde bulunan 28 kişinin görev dağılımını gerçekleştirdi.


Geçtiğimiz haftalar içerisinde MHP Genel Merkez kararı ile Merkez İlçe Başkanlığı görevinden, İl Başkanlığı’na terfi ederek ataması gerçekleştirilen İl Başkanı Abalı, 60 kişilik yönetim listesi içerisinden 28 kişinin görev dağılımını gerçekleştirdi. Benzer Sevil, Ramazan Ayaz, Muharrem Zengin ve Hacı Çalı Başkan Yardımcısı olurken İl Sekreteri ise Mehmet Demirel oldu. Mali Sekreter Nuri Yılmaz, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yetiş Yağlı. Kadın Kolları Komisyon Başkanı Melike Boran İsmailoğulları görevine devam ederken, Basın Danışmanı ve Bilgi İşlemden Sorumlu İl Başkanı Yardımcısı ise Dursun Can oldu. Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemal Piliç, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ömer Şansal, Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sinan Taşkıran, Türk Toplulukları ve Derneklerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Doğu, Strateji Planlamadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cahit Doğan (Mehmet- Zehra), Milliyetçi Kuruluşlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Efendi Köksal. İş Dünyasında Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Bahadır Karayel, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Orhan Gözüyukarı, Protokolden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Necmettin Özçelik, KAÇEP’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Reyhan Ercan, Parti İçi Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Haydar Şimşek, Eğitim ve Bağlı Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Beytullah Başer, Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Recep Ünal. Sportif Faaliyetlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yağmur Ambarkütükoğlu, Sağlıktan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Tuna Yıldız, Ekonomi ve Finansal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hasan Savaş. Bölgesel ve Coğrafi Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Akçalı, Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mesut Dönmez.

İlginizi Çekebilir

TBMM'de yumruklar havada uçuştu

İlginizi Çekebilir

Kadınlarımız Toplumun Mimarlarıdır

İlginizi Çekebilir

MHP Milletvekili Öztürk, "Kadınlar bizim için anadır, yardır, yarendir"

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96179

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-