• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
04:40

Öğleye kalan Süre

Murat Övüç, Kırıkkale’de kadınlarla buluşuyor

Gösterdiği sahne performansları ile sivri diliyle bilinen Murat Övüç, 23 Kasım Salı günü Tac Mahal Kongre salonunda Kırıkkaleli kadınlar ile buluşuyor.


Dolce&vita, elizya güzellik salonu, doğan grup, Vurallar concept sponsorluğunda ve Semih İpek ve cafer Gürder organizatörlüğünde, Tac Mahal Kongre Salonunda düzenlenecek kadınlar matinesinde Gösterdiği sahne performansları ile sivri diliyle bilinen Murat Övüç sahne alacak. Sürpriz hediyelerin olduğu matinenin organizatörlüğünü yapan Semih İpek, “Kadınlar matinesinemize büyük bir ilgi var. Sanatçı Murat Övüç sahne alacak ve bol eğleneceğiz. Sürpriz hediyelerimizinde olduğu matinemize herkesi bekliyoruz” dedi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

50768

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-