• Dolar
  18.644
 • Euro
  19.645
 • Ç.Altın
  1.729
 • Altın
  1.075
KIRIKKALE
16°
01:58

İkindi'ye Kalan Süre

Oda-Borsa müşterek toplantısı yapıldı

Mesleki konularda görüş alışverişinde bulunmak ve sorunlara ortak çözümler üretmek amacıyla 3 ayda bir yapılan Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’nun 99. Maddesi uyarınca mesleki konularda görüş oluşturmak amacıyla 3 ayda bir gerçekleştirilen Oda-Borsa Müşterek Yönetim Kurulu Toplantısı Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ve Ticaret Borsası Başkanı Harun Sümer Başkanlığında gerçekleştirildi. Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasında ortak toplantılarla sorunların tespiti ve çözümü konularında daha etkili olmayı amaçladıklarını ifade eden TSO Başkanı Varlı, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası’nın yıllardır birlik ve beraberlik örneği teşkil edecek bir uyum içinde çalışmalar yaptığını hatırlattı. Varlı, ‘Müşterek toplantılarımızda birlikte alacağımız kararlar ve atacağımız adımlarla çok daha iyi işlere imza atacağımıza inancım sonsuzdur. Burada alınacak kararların şimdiden ilimiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum’ dedi. Müşterek toplantıda ilimizin genel ekonomik durumu ve bir sonraki toplantının tarihinin belirlenmesi konuları görüşüldü.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de marketlerde 'fahiş fiyat' denetimi

İlginizi Çekebilir

En iyi narkotik polisi; ANNE

İlginizi Çekebilir

KOP ve Kalkınma Ajansları istişare toplantısı Yozgat’ta yapıldı.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

62047

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-