• Dolar
  20.884
 • Euro
  22.545
 • Ç.Altın
  2.226
 • Altın
  1.328
KIRIKKALE
26°
01:43

İkindi'ye Kalan Süre

Özgür Özel, konuşmasını kesen partiliye tepki gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, konuşma yaptığı sırada bir partilinin sözünü kesmesi üzerine, tepki gösterdi.


CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Kırıkkale'de, CHP, Saadet, Demokrat, Deva ve Gelecek Partilerinin ortak kullanacağı seçim bürosunun açılışına katıldı. Burada bir iş yerinin balkonuna çıkarak partililere seslenen Özel, iktidara geldikten sonra emekli, dul ve yetim maaşının asgari ücretin altında olmayacağını söyledi.

 

Özel konuşmasının devamında ise, "14 Mayıs seçimleri için bazı gençler diyormuş ki 'Efendim ilk turda başkasına verelim de biri dans mı bir şey mi yapmış. Birine verelim de ikinci turda düşünürüz.' Aman ha aman. Bundan kurtulacaksak maceraya, dansa falan değil, cehennemin kapısını birinci turda kapatacağız."

 

Özer, konuşma yaptığı sırada bir partilinin sözünü kesmesi üzerine, "Abi tek tek size mi cevap vereceğim. Gözünü seveyim. Oradan biri bir şey diyor, buradan biri. Biz bir konuşalım. Mikrofonu sana mı vereyim. Çık gel konuşturacağım. Abi konuşacağım, bitmedi ki lafım. Lafım bitmedi." diye tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu, “Türkiye’nin sorunlarını çözmeye çalışan Millet İttifakı var”

İlginizi Çekebilir

Özgür Özel, konuşmasını kesen partiliye tepki gösterdi

İlginizi Çekebilir

CHP’nin adayları belli oldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

38571

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-