• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk ve İl Başkanı Murat Abalı, yerel ve ulusal medya temsilcileriyle bir araya geldi. Öztürk, MHP kadrolarının geçmişte olduğu gibi bugün de devletinin ve milletinin yanında olduğunu ve


MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk beraberinde MHP Kırıkkale teşkilatıyla birlikte basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıda konuşan Milletvekili Öztürk “Devlet ve milletin bekası için mücadele sergiledimiz bu kutlu yolda inanıyor ve biliyoruz ki milletimiz Cumhur İttifakına ciddi bir destek verecek” ifadesini kullandı.

MHP, TÜRK SİYASETİNİN İLKE VE ÜLKÜ MARKASIDIR

Düzenlenen Basın toplantısına Milletvekili Öztürk’ün yanı sıra MHP İl Başkanı Murat Abalı, Merkez İlçe Başkanı Faruk Akbulut ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Basın toplantısına gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP’li Milletvekili Öztürk “ Bilindiği üzere 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri gerçekleştirilecek. İlke ve ülküsü yıllardır devlet ve millet bekası olan Milliyetçi Hareket Partisi, bu seçime Cumhur İttifakı çatısı altında girecektir. Bizim kadrolarımız geçmişte olduğu gibi bugünde devletinin ve milletinin yanında olmuştur ve de olmaya da devam edecektir. Bizler inanıyoruz ki 14 Mayıs gecesi milletin menfaati için mücadele sergileyen Cumhur İttifakı yeniden iktidara gelecektir.  Bu seçimin kazananı aziz milletimizle birlikte Cumhur İttifakı olacaktır. Bizim partimiz ben yoksam kimse yok diyenlerin değil, kimse yoksa ben varım diyenlerin omuzları üzerinde yükselen bir siyasi partidir.  Mensubu olmaktan gurur duyduğum MHP, Türk siyasetinin ilke ve ülkü markasıdır. Türk devletinin sigortası ve milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanların bela paratoneridir. Bunun farkında olan Türk milleti ve Kırıkkaleli hemşehrilerimiz sandık başına gittiğinde hiç tereddüt etmeden yeniden Cumhur İttifakı için mührünü basacaktır” diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN VATAN VE MİLLETE OLAN HİZMET

Milletvekili Öztürk “Kamuoyunda seçim süreci kapsamında hareketli günlerin yaşandığı bu süreçte bizler birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Her zaman ve heryerde gece gündüz demeden vatandaşlarımızın gönlünde hoşbir tebessüm bırakıyor, onların sorun ve taleplerinin yerine gelmesi amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Partimizden seçilerek TBMM’de Kırıkkale’yi temsil etmek isteyen milletvekili aday adaylarımız başvurularını yaparak bu kutlu davada bizlerle beraber aynı safta geçmişte olduğu gibi gelecekte de yürümek istemektedirler. MHP anlayışında adayın ya da aday adayının kim olduğu önemli değildir. Bizlerde önemli olan vatan ve millete olan hizmettir.

MİLLETİMİZ CİDDİ BİR DESTEK VERECEKTİR

Öztürk “Ülke ve Kırıkkale genelinde MHP’nin TBMM’de daha güçlü temsil edilmesi amacıyla vatandaşlarımızın üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğinden hiç ama hiç şüphem yoktur. Milletvekillerimizin imzasıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhur İttifakı’nın adayı olarak gösterdik.  Devlet ve milletin bekası için mücadele sergilediğimiz bu kutlu yolda inanıyor ve biliyoruz ki milletimiz Cumhur İttifakına ciddi bir destek verecek. Büyüyen Türkiye’nin güzel yarınları için Cumhurbaşkanımızdan desteğini esirgemeyecek. Çok yüksek bir oyla tekrar seçecek. Milletimiz hem Kırıkkale’de hem de Türkiye genelinde MHP’yi TBMM’de çok daha yüksek bir oranda milletvekili sayısıyla temsili için kendi üzerine düşeni yapacaktır” dedi.

İlginizi Çekebilir

Karaismailoğlu’ndan Öztürk’e asfalt sözü 

İlginizi Çekebilir

Öztürk: “MHP kadroları, devletinin ve milletinin yanında

İlginizi Çekebilir

Baloğlu’ndan yeni yıl mesajı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

32674

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-