• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Siyasette özlenen fotoğraf

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kırıkkale’de Memleket Partili gençlerin isteğini kırmayarak, stant önünde resim çektirdi.


Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçim çalışmaları kapsamında Kırıkkale’de partisinin milletvekili adayları ve üyelerle birlikte esnafları ziyaret etti. Ziyaret sırasında kent merkezinde stant açan Memleket Partili gençler, Özdağ ile fotoğraf çektirmek istedi. Gençlerin isteğini kırmayan Özdağ, onlarla Memleket Partisi standı önünde fotoğraf çektirdi ve Memleket Partisi seçim bürosunda gençlerle çay içti. Özdağ’ın bu hareketi, sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, bazı vatandaşlar, Özdağ’ın yaptığına ‘Siyasette özlenen fotoğraf’ olarak yorumlar yaptı.

İlginizi Çekebilir

Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı

İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu Kırıkkale'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Siyasette özlenen fotoğraf

Haber Yorumları

Yorum Yaz

48867

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-