• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Sulakyurt Belediye Başkanı Bildik, “Biz bir aileyiz”

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kırıkkale yerel basınını unutmadı.


SAZLI, SÖZLÜ EĞLENCE YAPTI

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla buluştuğu gazetecilere sazlı, sözlü eğlenceli jesti yaptı. Kalecik Yolu üzerinde bulunan Kale Garden Restorant´ta düzenlenen gecede önce gazetecilere yemek ikramında bulunan Başkan Bildik, daha sonra gazetecilerle piste çıkarak onlarla oyun oynadı ve halay çekti. 

YİNE BİR ARAYA GELDİK

Belediye Başkanı Bildik, “Her yıl düzenlediğimiz geleneksel ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bugün yine aynı yerde bir araya geldik. Kırıkkale yerelinde görev yapan gazeteciler benim kardeşim, ağabeyim. Onlar benim dostum. Ben belediye başkanı olmasam da sizlerle her yıl bu anlamlı günde bir araya gelirim. Sizlerin maddi ve manevi çok zor şartlar altında görev yaptığınızı biliyorum. İnşallah haklarınızı en iyi düzeyde alacağınız günler bir gün mutlaka gelecektir”

BASIN SEKTÖRÜNÜN SORUNLARINI BİLİYORUZ

Basın sektörünün sorunlarını bildiğini söyleyen Başkan Bildik, “Gazete basılacak kağıt yüzde 200 arttı. Personel giderleri de olmak üzere gazete sahipleri çok zor durumda. Bende 11 Belediye Başkanımıza çağrıda bulunarak gelin basın camiasına elimizden geldiği kadar deste k verelim ve arkadaşların derdine derman olalım istedik. Sulakyurt Belediye Başkanı olarak ben de elimden geldiği kadar destek veriyorum. Bundan sonraki süreçte de imkanlarım dahilinde destek vermeye devam edeceğiz. İnşallah diğer belediye başkanlarımızda sesimizi duyar” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı, çalışan gazeteciler gününü kutladı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

66910

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-