• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
04:57

Öğleye kalan Süre

TMO’dan Kırıkkale’de denetim yaptı

Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) yürüttüğü ‘Un Regülasyon Faaliyetleri’ kapsamında Kırıkkale’de de etkin denetimlerine devam ediyor. Kırıkkale TMO Başmüdürlüğü tarafından yapılan denetimlere Genel Müdür Yardımcısı Cihan Soyalp’te katıldı.


TMO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Cihan Soyalp, Kırıkkale’ye gelerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Un fabrikaları başta olmak üzere fırıncı esnafı ile de bir araya gelen Soyalp, ziyaretleri kapsamında Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu ile de bir araya geldi. Mevcut durum hakkında Vali Tekbıyıkoğlu’na bilgiler veren ve Kırıkkale’deki un regülasyonuna ilişkin Valinin görüşlerini de alan Soyalp, TMO faaliyetlerinin kesintisiz devam ettiğine dikkat çekerek, “Un regülasyonu konusunda en ufak bir açığa meydan vermeyeceğiz. Sürekli denetim ve kontrol altında bu süreci yönetiyoruz” dedi.

Kale ve Tosunlar un fabrikaları ile Zafer ve Ayyıldız Fırınlarını da ziyaret eden Soyalp, buradan yetkililerden bilgiler aldı. Soyalp Kırıkkale’deki temaslarını tamamlayarak Çorum ve Samsun denetimleri için Kırıkkale’den ayrıldı. 

İlginizi Çekebilir

Bayram tatilinde 110 bin ekip ve 220 bin personel görev yapacak

İlginizi Çekebilir

Zabıtadan Fahiş Fiyat ve Stok Denetimi

İlginizi Çekebilir

TMO’dan Kırıkkale’de denetim yaptı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

56596

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-