• Dolar
  18.644
 • Euro
  19.645
 • Ç.Altın
  1.729
 • Altın
  1.075
KIRIKKALE
15°
00:47

Öğleye kalan Süre

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuar sergisi açıldı

​​​​​​​15 Temmuz Şehitleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisi, düzenlenen etkinlikle açıldı.


15 Temmuz Şehitleri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  Kapalı Spor salonunda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisinin açılışına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hamza Aygün, Din Öğretimi Şube Müdürü Dursun Karakuş,  Şube Müdürleri Fatih Yıldırım, Metin Demir, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. Görsel şölen şeklinde geçen Bilim fuarında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aygün ve davetliler öğrencilerin sergiledikleri projeleri inceleyip öğrencilerden yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Okul müdürü Deniz Bölge, “TÜBİTAK Bilim Fuarlarındaki eserlerin tamamı danışman öğretmenlerin gözetiminde öğrencilerin kendi emekleriyle hazırlamış oldukları eserlerdir. Yapmış oldukları bu güzel ve başarılı  çalışmalardan ötürü fuarın hazırlık ve ortaya çıkış sürecinde emeği geçen proje koordinatörümüz Sadiye Demir İpek öğretmenimize, emeği gecen okulumuz öğretmen ve öğrencilerine ayrıca çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

TİBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

26369

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-