• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
04:53

Öğleye kalan Süre

Türkyılmaz'dan belediye personelleri için aşı çağrısı

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz belediyede çalışan işçilerin öncelikli aşı yapılacak gruba dâhil edilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu.


KORONAVİRÜSÜN OLDUĞU HER YERDE İŞÇİLER VAR

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz belediyede çalışan işçilerin öncelikli aşı yapılacak gruba dâhil edilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Yahşihan Belediyesi olarak çalışan işçilerimizi her alanda düşünmek bizim en asli görevlerimiz arasında yer alıyor. Üretken belediyecilik mantığı ile her alanda çalışmaya devam ederken işçilerimizin emeklerini de asla göz ardı edemeyiz. İşçilerimiz kimi zaman Covid-19 vakası yaşanan bir eve girip ilaçlama yaparken, kimi zaman kalabalığın en çok olduğu alışveriş merkezlerinde sürekli denetimlere çıkıyor. Cenazelerde, pazarlarda, yardım dağıtılan evlerde, toplu taşıma araçlarında kısacası risk olan her alanda belediye işçileri oluyor.” Dedi.

ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN TALEPTE BULUNDUK

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz konuşmasının devamında, “Belediyemizde çalışan işçilerimiz pandemi süreci başladığından bu yana hiçbir hizmetin aksamaması için görevlerinin başında olmuş ve fedakârca çalışmışlardır. Yahşihan Belediyesi yaptığı çalışmalarla her zaman işçisini düşünmüştür. Bizlerde Yahşihan Belediyesinde çalışan işçilerimizin aşılanmada öncelikli gruba alınması için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulunduk. İnşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız. Covid-19 illeti inşallah bir an önce hayatımızdan gider ve eski günlere tekrar döneriz. Koronavirüsten bu zaman kadar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Haber Yorumları

Yorum Yaz

33690

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-