• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Vali Tekbıyıkoğlu, Pazarcık’tan Kırıkkale’ye selam getirdi

Pazarcık’ta koordinatör Vali olarak görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Pazarcık’tan Kırıkkale’ye selam getirdi.


Pazarcık’ta koordinatör Vali olarak görev yapan Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, YHT hattı  ve 4 projenin açılış töreni için Kırıkkale’ye döndü. Açılış töreninde konuşan Vali Tekbıyıkoğlu, “İlimiz çok büyük yatırımların açılışını yapacağız. Bir hayal inşallah gözlerimiz önünde açılacak. Belediye Başkanımızın katkılarıyla Bilim merkezimiz açılacak. Çocuklarımız, bilim merkezinde kendilerini geliştirecekler. Türkiye’nin en büyük Millet Bahçesi’nin de açılışını yapacağız. 43 ilin geçiş noktası olan ve doğu, güneydoğu, Karadeniz bölgelerindeki vatandaşlarımıza sıkıntı yaratan Yahşihan kavşağının açılışını yapacağız. Biliyorsunuz yakın zaman içinde dünyada eşi benzeri görülmemiş bir felaketi ülkemiz yaşadı. 11 il ve 14 milyon kişi bundan etkilendi. Bu tür afetler, milletlerin ağırlıklarının ölçüldüğü durumlardır. Tıpkı milli mücadele, 15 Temmuz ve Kıbrıs Harbi gibi vatandaşlarımız yiyeceklerinden, giyeceklerinden feragat ettiyse bu afette de feragat etti.  Dünyada bu afetten bu şekilde başka bir millet ayağa kalkamazdı, ama bizim milletimiz el birliği ile ağaya kalktı. Ben biliyorsunuz 80 gündür Pazarcık’ta görev yapıyorum, Belediye bakanımız ile. Pazarcık’tan sizlere selam getirdim. Pazarcık’ı ihya ettiniz, Allah sizden razı olsun” dedi.

İlginizi Çekebilir

Vali Tekbıyıkoğlu, Huzur Köy’de

İlginizi Çekebilir

Cephe Gerisindeki Kırıkkale Övünç Kaynağım

İlginizi Çekebilir

Bakan Kasapoğlu, Kırıkkale’de orucunu depremzedelerle birlikte açtı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

23726

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-