• Dolar
  18.832
 • Euro
  20.327
 • Ç.Altın
  1.827
 • Altın
  1.136
KIRIKKALE
02:44

Öğleye kalan Süre

Yahşihan Belediyesi Araç Filosuna 2 Araç Daha Kattı

Altyapı ve üst yapıdan, sosyal-kültürel hizmetlere belediyeciliğin tüm alanlarında geniş bir yelpazede çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdüren Yahşihan Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz göre


GÖREVE GELDİKTEN SONRAKİ ALINAN 29. ARAÇ

Altyapı ve üst yapıdan, sosyal-kültürel hizmetlere belediyeciliğin tüm alanlarında geniş bir yelpazede çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdüren Yahşihan Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz göreve geldikten sonra araç filosuna kazandırdığı 28. ve 29. aracın tanıtımını gerçekleştirdi. Yahşihan Belediyesi araç filosuna Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü temizlik ve çöp işlerinde kullanılmak çöp arabası ve Park ve Bahçeler Biriminde kullanılmak üzere kamyonet kattı. Yahşihan Belediyesinin toplam araç sayısı 49 olurken, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın görevi devraldıktan sonra aldığı araç sayısı ise 29 oldu. Alınan araçların toplam maliyeti ortalama 7 Milyon TL. Yeni araç ve donanım sayesinde hizmet kalitesini artırmak, sorunlara hızlı ve etkili müdahale edebilmek hedefleniyor.

ARAÇLARIMIZ HAYIRLI OLSUN

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü temizlik ve çöp işlerinde kullanılmak üzere 2014 model 45 bin kilometrede ve 560 bin TL değerinde sıkıştırmalı çöp arabası aldık. Ayrıca belediyemiz Park ve Bahçeler Biriminde kullanılmak üzere 2015 model, çift kabin damperli, 7 koltuk sayılı, 4500 kg yük kapasitesine sahip ve 180 bin TL değerinde Ford Transit 350 ED aldık. Araçlarımız görevi devraldıktan sonra belediyemize kazandırdığımız 28. ve 29. aracımızdır. Yahşihan ilçemize daha da iyi hizmet sunmak için her alanda çalışmaların devam edecek. İmkân buldukça araç ve ekipmanlarımız her geçen gün daha da büyüyecek. Alınan yeni araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Yahşihan’da miniklere yangın ve deprem eğitimi

İlginizi Çekebilir

Yahşihan'ı susuz bırakmaya kimsenin hakkı yok!

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden işçi maaşlarına yüzde 40 zam

Haber Yorumları

Yorum Yaz

69543

Kırıkkale’de trafik kazası: 2 yaralı
Eskişehir Gökmeydan Spor Kulübü’nün 9 sporcusu siyah kuşak bağladı
AK Parti Sözcüsü Çelik: “Yunanistan’da şanlı bayrağımızın yakılmasını şiddetle lanetliyoruz”
SIRADAKİ HABERLER

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-