• Dolar
  0.000
 • Euro
  0.000
 • Ç.Altın
  0.000
 • Altın
  0.000

°

Yahşihan Belediyesi'nde en düşük personel maaşı 4 bin 650 TL oldu

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz bu sene de çalışan personellerinin yüzünü güldürdü. Başkan Türkyılmaz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Yahşihan Belediyesi'nde en düşük personel maaşının 4 bin 650 lira olduğunu belirtti.


İŞÇİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Geçen yıl en düşük personel maaşını 3 bin 400 TL olarak belirleyen Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, bu sene de çalışan personellerini düşünerek en düşük işçi maaşını 4 bin 650 TL olarak belirledi. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada işçilerin her zaman yanlarında olduklarını belirtirken, “Döktüğü alın teri ile ilçemizin gelişmesinde mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışarak en büyük rolü oynayan değerli mesai arkadaşlarımızın maaşlarını 4 bin 650 TL olarak belirledik. Çalışan emekçi ekibimin her zaman yanındayım. İlçemize ve işçilerimize hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı. Bu durumda 4 bin 250 TL olan asgari ücrete ilave olarak 400 TL eklenmiş oldu.

İlginizi Çekebilir

Tekrar kapanma kapıda

İlginizi Çekebilir

Yahşihan mahalleler arası futbol turnuvası başladı

İlginizi Çekebilir

Onları bir gün değil her gün hatırlayalım

Haber Yorumları

Yorum Yaz

38747

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-