• Dolar
  28.922
 • Euro
  31.341
 • Ç.Altın
  3.198
 • Altın
  1.887
KIRIKKALE
12°

Yahşihan’da okullar ilaçlanıyor

Yahşihan Belediyesi, öğrencilerin daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim alabilmeleri için ara tatil dönemde tüm okullarda dezenfekte çalışmaları yapıyor. Başkan Türkyılmaz, “Çocuklarımızın ikinci yarı yılda daha steril bir ortamda eğitim görmeleri iç


HERŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Yahşihan Belediyesi, öğrencilerin daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim alabilmeleri için ara tatil dönemde tüm okullarda dezenfekte çalışmaları yapıyor. Sömestr tatilinin sonuna gelinmesi ile birlikte ilçedeki okullarda temizlik ve dezenfekte çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “İlçemizde eğitim veren tüm devlet okullarını dezenfekte edip öğrencilerimize daha hijyenik sınıflar bırakacağız.” Dedi. Başkan Türkyılmaz, öğrencilerin ve öğretmenlerin dezenfekte ilaçlarından etkilenmemeleri için okullardaki çalışmalara yarıyıl tatilinde ağırlık verdiklerini belirterek, “Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sömestr tatiline girmeleriyle birlikte okullarımızda dezenfekte seferberliği başlattık. Çocuklarımızın ikinci yarı yılda daha steril bir ortamda eğitim görmeleri için ilçemizdeki okullarımızı dezenfekte ettik. Okullarımızın artan korona virüs salgınından en az şekilde etkilenmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü her şey çocuklarımız için.” Okulların tüm ortak kullanım alanlarının titizlikle dezenfekte edildiği Yahşihan ilçesinde öğrencilerin daha temiz, hijyenik ve güvenli ortamlarda eğitim hayatlarını sürdürebilmeleri için dezenfekte çalışmaları devam edecek.

 

İlginizi Çekebilir

Yahşihan'da engellilere 'Sevgi izi' yapıldı

İlginizi Çekebilir

Türkyılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

İlginizi Çekebilir

Yahşihan Belediyesi’nden kadınlar günü kutlaması

Haber Yorumları

Yorum Yaz

71963

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-