• Dolar
  27.386
 • Euro
  29.066
 • Ç.Altın
  2.760
 • Altın
  1.630
KIRIKKALE
23°

Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, yerli malı haftası dolayısıyla Şehir parkındaki hanımeli pazarını ziyaret etti. İsmailoğulları, "Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı''dedi.


KUTLUYORUM

MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları, yaptığı açıklamada "MHP Kırıkkale Aile ve Kadın Komisyonu Başkanlığı olarak yerli malı haftasında hanımeli pazarındaki emekçi kadınları unutmadık.Haftanın ve yapılacak etkinliklerin vatandaşlarımızda ulusal ekonomi ve yerli malı kullanma bilincini artırmasına vesile olması temennisiyle;  Yerli malı Türk'ün malı, herkes onu kullanmalı. Ülkemizin bereketli topraklarında yetişen ürünler başta olmak üzere yerli üretimin tercih edilerek ülke ekonomisine katkı sağlanması, tüketimlerimizde tasarrufun elden bırakılmaması gerekliliğine bir kez daha vurgu yaparak, 12-18 Aralık Yerli Malı Haftasını kutluyorum.''dedi.

İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu Kırıkkale'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası'ndan piyasaya müdahale

İlginizi Çekebilir

Oda-Borsa müşterek toplantısı yapıldı

Haber Yorumları

Yorum Yaz

72625

Hakkımızda

Kırıkkale'nin En İyi Haber Sitesi yasal ve tarafsızlık bir şekilde yayın hayatına emin adımlarla devam ediyor. kirikkalem.net, Kırıkkale haberleri, Kırıkkale güncel Kırıkkale haberleri, son dakika Kırıkkale haberi ve gelişmeleri, Kırıkkale hava durumu, Kırıkkale namaz vakitleri ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor ve Kırıkkalespor haberlerini okuyucuları ile anlık buluşturur.

Sayfalar

İletişim

kirikkalem.net

kirikkalemnet@gmail.com

-

-